כמה עולה קידום אתר וורדפרס?

העלות של שירותי קידום אתרי וורדפרס עשויה להשתנות בהתאם למספר גורמים משמעותיים. בדרך כלל, סוכנויות לקידום אתרים בגוגל יבצע וניתוח מעמיק של האתר הנוכחי לפני שהן יציעו הצעת מחיר לשירותיהן. הניתוח הזה ישמש ככלי להבנת המצב הקיים ולקביעת התכנון הנדרש לקידום האתר. אז כמה עולה קידום אתר וורדפרס? המאמר הבא הוא בשבילכם. 

 

דגשים חשובים לקידום אתר וורדפרס

לפני שנרחיב כמה עולה קידום אתר וורדפרס נציין בפניכם את הנקודות שחשוב להתייחס אליהן בתהליך הקידום-

 • חקירת מילים וניתוח מתחרים

השלב הראשון בתהליך של קידום אתר וורדפרס הוא החקר והניתוח של מילות המפתח. כדי להבין את הדרישות של קהל היעד ולשפר את מיקומנו בתוצאות החיפוש, יש לזהות את מילות המפתח הרלוונטיות. לשם כך יש לנתח חיפושים של המשתמשים, לנתח את מדדי הביקוש, לנתח את התחרות בתחום ואת האסטרטגיות של המתחרים. 

 • אופטימיזציה לעמודים הראשיים

השלב הבא בקידום אתר וורדפרס הוא אופטימיזציה של עמודי המטרה, שבאמצעותם אנחנו רוצים להופיע בתוצאות החיפוש. כאשר אנו מתמקדים בכל עמוד ייחודי, ישנם פרמטרים מרכזיים שיש לשקול כמו תוכן איכותי, כותרת ראשית מבוקרת, תגית מתאימה, תיאור מטא מתאים, תמונות ותיאורים מתאימים ושימוש בכותרות משנה. כאשר נתייחס לכלל הנקודות הללו נוכל לצבור יתרון משמעותי בתחום SEO ולשפר את מעמד העמודים שלנו בתוצאות החיפוש.

 • בניית תפריט

השלב הבא בתהליך של קידום אתר וורדפרס הוא ליצור את תפריט הראשי של האתר ולהכניס אליו את העמודים המרכזיים. זוהי משימה שדורשת שיקול וחשיבה מעמיקה בנושאים הבאים לידי ביטוי בתפריט- היקף, מיקום, וחשיבות שניתן לכל עמוד. יש לחשוב כיצד ליצור מבנה ברור שיוביל את הגולשים באתר בצורה יעילה ונוחה והיכן למקם כל עמוד בכדי לאפשר למבקרים למצוא את התוכן הרלוונטי בקלות ובמהירות. בנוסף יש לשים דגש על מילות המפתח הרלוונטיות לכל עמוד בשם התפריט ובתיאורים המתאימים. 

 • נראות האתר

במהלך תהליך קידום אתר וורדפרס, חשוב לוודא שהאתר נגיש לאינדוקס ולקריאה על ידי מנועי החיפוש, ובראשם גוגל. כדאי להיכנס להגדרות האתר ולוודא שלא סומן כלום באפשרות "לבקש ממנועי החיפוש לא לאנדקס את האתר". אם האפשרות הזו סומנה, יש להסיר את הסימון. פעולה זו מבטיחה שמנועי החיפוש יכולים לסרוק את האתר בצורה אופטימלית, ולשפר את היכולת שלו להופיע בתוצאות החיפוש ולספק ערך מוסף למשתמשים.

 • שמירה על רלוונטיות ודינמיות דרך כתיבת מאמרים

בנייה של תוכן רלוונטי ואיכותי היא מרכיב מרכזי בשמירה על אתר מעודכן ומעניין לעיני מנועי החיפוש והגולשים. זהו הפרמטר המרכזי ביותר לקידום אתרי וורדפרס, והוא משפיע על החזרת מנועי החיפוש לאתר כדי לבדוק עדכונים.

הדרך הטובה ביותר לזהות את החשיבות הזו היא דרך יצירת בלוג ופרסום מאמרים. בתור בעלי עסקים יש לנו הזדמנות ייחודית לשתף את הידע והניסיון שלנו עם הלקוחות שלנו. כאשר אנחנו כותבים מאמרים, עלינו לוודא שהם לא רק רלוונטיים, אלא גם מספקים ערך אמיתי לגולשים – לקהל היעד האמיתי שמחפש את המידע שאנחנו מספקים.

מה משפיע על עלות הקידום?

המחיר שמתבקש על ידי חברות קידום אתרים יכול להשתנות בהתאם לגורמים שונים. לכן, בשביל לענות על השאלה כמה עולה קידום אתר וורדפרס יש להבין את כל הגורמים שמשפיעים על עלות הקידום. 

 • היקף העבודה- המחיר יכול להשתנות בהתאם לגודל הפרויקט ולמורכבותו. אתר אינטרנט גדול ומורכב יכול לדרוש יותר זמן ומאמץ לביצוע האופטימיזציה, וזה עשוי להגביר את העלות.
 • תחרות בשוק- רמת התחרות בתחום העסק שלך יכולה להשפיע על המחיר. תחרות גבוהה עשויה לדרוש אסטרטגיות SEO מתקדמות יותר, שעשויות לעלות יותר.
 • מטרות ויעדים- המטרות מהפרויקט יכולות להשפיע על העלות. אם תרצה להשיג מילות מפתח תחרותיות או חשיפה גבוהה, זה יכול להגביר את העלות.
 • מומחיות וניסיון- חברות קידום אתרים עם ניסיון רב ומומחיות גבוהה עשויות לגבות יותר.
 • סוגי השירותים- שירותי קידום אתרים שונים יכולים להיות דרושים, כגון אופטימיזציה בסיסית, קידום אורגני, שיווק ברשתות החברתיות, ועוד. הסוג שנדרש ישפיע על העלות הסופית של הקמפיין.
 • גודל והתמחות- הגודל וההתמחות של סוכנות קידום אתרים עשויים להשפיע על המחיר. סוכנויות גדולות עשויות לגבות עמלות גבוהות יותר.
 • אסטרטגיית SEO קודמת- אם כבר השקעת בקידום אתר בעבר והוא דורש תיקון או שדרושה אסטרטגיה מתקדמת יותר, זה יכול להשפיע על העלות.

כדאי לבחון בקפידה את הספקים השונים ולבחור ספק שיכול להתאים את השירותים לצרכים ולתקציב שלך.

 

אז כמה עולה קידום אתר וורדפרס?

כפי שהבנו לא ניתן לענות באופן חד משמעי כמה עולה קידום אתר וורדפרס מאחר שהמחיר תלוי במגוון גורמים שונים. עם זאת ריכזנו לכם טווחי מחירים לשירותי קידום אתרים-

 1. פחות מ-1500 ₪- במקרים כאלה, התקציב מגביל את הקידום. ניתן להשיג תוצאות טובות עם קידום אורגני באמצעות תוכן איכותי ובינה מלאכותית, אך זה דורש יותר זמן ומאמץ מצדכם.
 2. 1,500-2,500 ₪- מתאים לאתרים קטנים או חנויות קטנות בעיקר. יעילותו מגבילה את הקידום לפרויקטים קטנים יותר.
 3. 2,500-3,500 ₪- מתאים לאתרים בינוניים ולעסקים עם תחרות בינונית. מאפשר תוכנות קידום אתר מתוחזקות יותר.
 4. 3,500-6,000 ₪- מתאים לעסקים בסדר גודל בינוני או לעסקים עם תחרות גבוהה. מאפשר פעולות קידום מתקדמות וניתוח עמוק של האתר.
 5. 6,000-8,000 ₪- מתאים לעסקים עם תחרות גבוהה או לאתרים שצריכים תכנות קידום מקיפות ועבודה תמידית.
 6. 10,000 ₪ ומעלה- מתאים לחברות גדולות או לעסקים שרוצים להיות כאלו. מאפשר יציבות וקידום מרשים.

יש לשקול את מטרות הקידום שלכם ולהתאים את התקציב לפי התחומים שבהם תרצו להשקיע ולפי רמת התחרות בשוק שלכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

קידום אורגני בגוגל

האתר המקיף והמקצועי ביותר בתחום קידום אורגני בגוגל, כל מה שרציתם לדעת על קידום אורגני בגוגל במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו !