תוכנית המאיץ
  • פתיחת חשבון חינם

חייגו עכשיו 072-277-5999

תוכניות המאיץ

3 חודשים * 333 ₪

6 חודשים * 319 ₪

12 חודשים * 299 ₪

פרגולות אלומיניום

כאשר חושבים על פרגולות, בדרך כלל חושבים על פתרון הצללה. ונכון, פרגולות הן אכן אחד מפתרונות ההצללה הטובים ביותר שקיימים, השאלה היא למי הם משמשים כפתרון הצללה. בדרך כלל פרגולות מותקנות בחצר הפרטית, במרפסת, במקומות ציבוריים וכולי. כיום ניתן לייצר פרגולה מיוחדת עבור החניה הפרטית שלכם כך שהמכונית תהיה מוגנת מפני תנאי מזג האוויר כאשר היא חונה. החומר הפופולרי בשנים האחרונות הוא אלומיניום בגלל המון סיבות חשובות.

מאלומיניום לא מייצרים רק פתרונות הצללה כמו פרגולות אלא גם גדרות, חיפויים למבנים, שערים חשמליים ועוד. לוחות אלומיניום מתאימים להמון יישומים שונים כאשר מדובר ביישומים הנמצאים בכל עת בתנאי חוץ. בשורות הבאות אפרט על היתרונות והמאפיינים הרבים של לוחות אלומיניום שהופכים אותם לחומר המשתלם ביותר לתכנון והתקנת פתרון הצללה טוב ואיכותי. לא בטוחים איזו פרגולה להזמין ותמיד חשבתם שפרגולת עץ היא היפה ביותר? השאלה היא האם היא העמידה ביותר ומהן דרישות התחזוקה של פרגולה העשויה עץ, ברזל או אפילו פיברגלאס לאורך זמן.

יתרונות האלומיניום

פרגולות אלומיניום הצליחו לטפס גבוה עקב המאפיינים של האלומיניום התומכים בהן והופכים אותן לפתרון ההצללה המוביל בענף כיום. הנה המאפיינים:

  • עמידות: לוחות אלומיניום נחשבים לעמידים במיוחד כאשר מדובר בתנאי חוץ. אלומיניום אינו מושפע מכלל תנאי מזג האוויר אין זה משנה אם אלו מי הגשם או קרני השמש החמות. אלומיניום אינו נרקב או יוצר קורוזיה.
  • גמישות: ללוחות אלומיניום יכולות כיפוף מהגבוהות ביותר. מאפיין זה מעניק ליצרנים ולמתכננים את האפשרות לעצב מהן סוגים וסגנונות רבים של פרגולות אלומיניום וגם בהזמנה אישית.
  • משקל: בהשוואה ללוחות אחרים משקל האלומיניום הוא הנמוך ביותר. מאפיין זה מאפשר התקנה פשוטה ויעילה בצורה זריזה וללא הכנה מיוחדת.
  • תחזוקה: אלומיניום אינו מצריך תחזוקה על בסיס קבוע ולנקות אותו ניתן באמצעות מים וסבון בלבד. את הפרגולה מומלץ להעביר בדיקה חד שנתית על מנת לוודא שהיא אכן חזקה ובטוחה.
  • עלות: הייצור של פרגולות האלומיניום מהיר יותר ומצריך פחות זמן עבודה. עובדה זו הופכת את הייצור של הפרגולות לזול יותר. לוחות אלומיניום באופן כללי עולים פחות מלוחות עץ או ברזל.
  • אסתטיקה: לגבי האסתטיקה של לוחות אלומיניום, היא כנראה מדברת בעד עצמה. הלוחות מיוצרים במגוון של גוונים ומיד מעניקים לכל שטח ושטח מראה מודרני, חדשני ויוקרתי.

היכן מומלץ להזמין פרגולת אלומיניום

אם השתכנעתם והבנתם שפרגולות אלומיניום הן המשתלמות ביותר בכל קנה מידה אפשרי, השאלה הבאה היא היכן מזמינים את פתרון ההצללה המדובר והאיכותי. ישנן חברות המתמחות בפתרונות הצללה וגידור מלוחות אלומיניום. חברה ותיקה ומקצועית תציע לכם מספר אפשרויות וסגנונות שונים שיכולים להתאים לשטח שלכם ומצד שני, תציע לעצב לכם פרגולה בהזמנה אישית לפי בקשתכם. אל תתפשרו בבחירת פתרון הצללה כיוון שפתרון הצללה עמיד, איכותי ויפה יסייע לכם ויעניק לכם הצללה איכותית למשך שנים רבות.

החיפושים הפופולרים ביותר

אודותינו

אנו מתמחים במתן שירותי קידום אתרים, רשתות חברתיות, קידום עסקים ובניית אתרים ייחודיים.

האתר מציע תוכניות עם מפרט מלא באופן גלוי ושקוף כך שתדעו בדיוק מה אתם מקבלים בלי סיסמאות. מאחורי האתר נמצאים מקדמים ובנוי אתרים מנוסים ומקצועיים שעובדים מסביב לשעון.

החזון: לצמצם פערים בין אתרים בעלי תנועה נמוכה לאתרים בעלי תנועה גבוהה. צמצום הפעם מגביר תחרות ומאפשר ליותר עסקים להצליח בתחום או ענף מסוים.

כדי לממש את החזון אנו פועלים באסטרטגיה ייחודית המניבה תוצאות גבוהות במיוחד וזה בא לידי ביטוי בביצועי האתר. בנוסף, אנו מקדמים את האתר במחירים הכי זולים בתחום וזאת בגלל שיטת העבודה היעילה המאפשרת לנו להגיע למחירים שלא נראו כמותם ובעיקר מאפשרים ליותר אתרים לבצע קידום אתרים איכותי.

S5 Box

כניסה

פתיחת חשבון - חינם

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.