תוכנית המאיץ
  • פתיחת חשבון חינם

חייגו עכשיו 072-277-5999

תוכניות המאיץ

3 חודשים * 333 ₪

6 חודשים * 319 ₪

12 חודשים * 299 ₪

תאור התוכנית:

 תוכנית מצויינת למרבית האתרים בעלי תנועה נמוכה עד בינונית, התוכנית מאיצה את אתרכם בהתאם לתכום העיסוק.

למי התוכנית מתאימה?

 אתרים חדשים    אתרי תדמית   הגדלת כמות הכניסות לאתר

 הגדלת התוכן והאינפורמציה    שיפור ביצועי האתר 

מבנה התוכנית:

10 קישורים לאתר / דומיין, הפניית אתרים חיצוניים לאתר שלכם ובכך להגביר את התנועה לאתר ואת ה"דרוג" של אתרכם במנועי החיפוש. ככל שיותר קישורים איכותיים יפנו לאתר שלכם כך תשפרו את דרוג האתר.

בכל חודש נבנה לאתרך 10 קישורים חדשים ובכך כמות הקישורים תגדל עם משך התוכנית ובכך תשפר משמעותית את ביצועי האתר.

מאמר המקדם את המותג, המוצר או השירות. המאמרים יהיו בעלי תוכן המספקים לגולשים מידע אודות האתר או מה שבחרתם לקדם. המאמרים יעודדו גם את הגולשים וגם את מנועי החיפוש להגיע לאתרכם. המאמרים הינם מקוריים (חשוב מאוד!) ויוטמנו גם באתרכם וגם באתרים חיצוניים לפי שיקול הדעת של מקדמי האתרים שלנו.

למידע נוסף לחץ כאן

תנאי התוכנית:

  • מבנה התוכנית מתבצע במחזור חודשי כלומר, אם רכשת את התוכנית לשנה אז  בסיומה יהיו לאתרך 120 קישורים כי במהלך כל חודש יתווספו לאתרך 10 קישורים חיצוניים חדשים.
  • אנו מתחייבים למספר הקישורים, מספר המאמרים ומקוריותם.
  • אופטימיזציה לתוכן תתאפשר רק אם תינתן לנו הגישה הנדרשת לאתרך, במידה והגישה לא תינתן או תהיה מוגבלת אין אנו נוכל לבצע את הפעולות ההכרחיות להתאמת התוכן ומבנה התוכן למנועי החיפוש .
  • המאמרים נכתבים ע"י כותבים רבים מתחומים שונים ולכן יתכנו שגיאות כתיב, במידה ונמצאו כאלה אנא דווחו לנו ונתקן אותם.
  • לא ניתן לשנות את הדומיין (תחום) האתר במהלך התוכנית.
  • בניית הקישורים מתבססת על התכנים ודפי האתר ולכן כל שינוי במבנה האתר במהלך התוכנית עלול לפגוע בנתיב האתר של הקישורים שנבנו.

 

החיפושים הפופולרים ביותר

אודותינו

אנו מתמחים במתן שירותי קידום אתרים, רשתות חברתיות, קידום עסקים ובניית אתרים ייחודיים.

האתר מציע תוכניות עם מפרט מלא באופן גלוי ושקוף כך שתדעו בדיוק מה אתם מקבלים בלי סיסמאות. מאחורי האתר נמצאים מקדמים ובנוי אתרים מנוסים ומקצועיים שעובדים מסביב לשעון.

החזון: לצמצם פערים בין אתרים בעלי תנועה נמוכה לאתרים בעלי תנועה גבוהה. צמצום הפעם מגביר תחרות ומאפשר ליותר עסקים להצליח בתחום או ענף מסוים.

כדי לממש את החזון אנו פועלים באסטרטגיה ייחודית המניבה תוצאות גבוהות במיוחד וזה בא לידי ביטוי בביצועי האתר. בנוסף, אנו מקדמים את האתר במחירים הכי זולים בתחום וזאת בגלל שיטת העבודה היעילה המאפשרת לנו להגיע למחירים שלא נראו כמותם ובעיקר מאפשרים ליותר אתרים לבצע קידום אתרים איכותי.

S5 Box

כניסה

פתיחת חשבון - חינם

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.