קידום אתרים
  • פתיחת חשבון חינם

חייגו עכשיו 072-277-5999

Power Booster


קישורים 10 קישורים לאתר
מאמרים 6 מאמרים מקדמים
מילות חיפוש 3 מילות חיפוש
תוכן אופטימיזציה לתוכן
פרופיל קישורים פרופיל קישורים איכותי
רשתות חברתיות רשתות חברתיות

במקום 3800 ₪

החל מ- 2499 ₪

לחודש

 לא כולל מע"מ

פרטים נוספים

מאיץ התנועה


קישורים 10 קישורים לאתר
מאמרים 3 מאמרים מקדמים
מילות חיפוש 3 מילות חיפוש
תוכן אופטימיזציה לתוכן 

במקום 2100 ₪
 החל מ- 1649 ₪
לחודש

לא כולל מע"מ

תוכנית המאיץ


קישורים 10 קישורים לאתר
מאמרים מאמר לקידום

 במקום 389 ₪

החל מ- 299 ₪
לחודש
לא כולל מע"מ 

קידום בחינם


קישורים 5 קישורים לאתר

Free Plan

0 ₪

הארץ שלנו ידועה בחורפים השחונים (יחסית?) שלה אבל כאשר הגשם מחליט לרדת כלום לא יעצור אותו, לא אחת ברגע נתון אנחנו יכולים לקבל כמות גשמים השווה לעונה שלמה ולעיתים אף הם יורדים במקום אחד. הדבר ידוע ומוכר וההצפות מכל עבר גורמות לנזקים חמורים. רכבים נפגעים, בתים מתמלאים במים והגרוע מכל הביוב עולה על גדותיו והמוצא היחיד שלו הוא דרך האסלה שלנו. אם אנחנו גרים בבית קרקע או פרטי קיים סיכוי גבוה מאוד שבשעת ההצפה אנחנו נשחה במי קולחין מזוהמים שיצחינו כל פינה בבית. אולם ביצוע בדק בית עם רכישת הנכס ללא ספק היה מונע מאיתנו את עוגמת הנפש הזו במקרה הטוב ואת הנזקים שבאים אחרי הגשם במקרה הרע יותר. בדק בית הינו מבחן שמעבירים לנכס  או לבית שלכם. במבחן נבדקים נושאים רבים והמרכזי שביניהם והחשוב מכולם הוא עניין הניקוזים. אם החלטתם לפסוח על בדיקות אלו אל תתפלאו אם ההצפה הבאה תהיה אצלכם בסלון.

בדיקה קלה למניעת הצפה

כאמור ביקורת בדק בית הינה מבחן אותו מבצעים כאשר אנחנו לפני כניסה לנכס. הדבר נכון לגבי נכס חדש או נכס מיד שניה. על מנת להבטיח תנאי מגורים אופטימליים ההמלצה הגורפת היא לבצע ביקורת בדק בית. בדק בית כולל בדיקות מגוונות לאיתור ליקויי בניה. בין היתר גם נבדקת מערכת האינסטלציה, הביוב והניקוז של המבנה.כאשר מדובר על בית קרקע או בית פרטי הדבר הראשון שאנחנו חייבים למנוע הוא מקרה של הצפה. הבעיה קיימת כאשר יורדים גשמים רבים או כאשר יש סתימה במערכת הביוב, התוצאה המיידית הא שמי הביוב חוזרים חזרה אל תוך הבית ולמעשה מי הביוב חוזרים אלינו. התוצאה היא חד משמעית! ה צ פ ה ! השאלה הנשאלת היא ראשית מדוע זה קורה ושנית מה הם האפשרויות והדרכים למנוע זאת, הרי התוצאה ידוע מראש, מי השופכין המלוכלכים חוזרים פנימה אל תוך הבית שלנו דרך האסלות והם פורצים החוצה ומציפים לנו את חדר השירותים, משם אל חדרי המגורים. מבחינת הנזקים הם כמעטט ואין סופיים, החל מבעיות הרטיפוב שמזיקות לפנלים ולצבע בקיר ועד לנזקים בריהוט, פרקטים ועוד. איד נמנע זאת? מה אנחנו יכולים לעשות על מנת למנוע מאותם שפכים מזוהמים ומטונפים לחדור אלינו הביתה? התשובה על כך דיי פשוטה ומתחילה בעצם העובדה של ביצוע בדק בית. אם אנחנו נבצע ביקורת בדק בית טרם הכניסה לנכס סביר להניח כי במידה ויש ליקויי בניה או ליקויי אינסטלציה ודלוחין הם ייתגלו ויפתרו לאלתר. זה בעצם היתרון הגדול של ביקורת בדק בית, למצא את הבעיות והתקלות לפני שהן קורות.

מה הם הכלים למניעת בעיית ההצפה?

הבדיקה הראשונה המתבצעת בנושא דלוחין בעת ביקורת בדק בית היא בדיקת ה "אל חזור", הכוונה היא שבודקים אם קיים ליקוי בנוזה כיוון זרימת הדלוחין, אם יש בעיה הרי התוצאה כבר ידועה לנו, אנחנו נפגוש את מי הביוב בחזרה אצלינו. על מנת למנוע את המצב הבעייתי הזה חייב להיות מותקן "גמל" בצנרת. אין הכוונה לגמל מדבר עם דבשת אחת או 2 הכוונה היא שהאינסטלטור האמון על התקנת הצנרת בבית שלנו צריך לדאוג ליצירת "גמל" בצנרת כלומר הצנרת מתרוממת לגובה מעל גובה הקרקע על מנת למנוע מהמים לחזור אל הצנרת שלנו, הכיוון הוא חד כיווני ובאופן זה בעת הצפה מי ביוב לא יחזרו אלינו אלא יעצרו באותה דבשת מצינורות - גמל. הפתרון נשמע פשוט למדי אך יחד עם זאת הרבה מקלים בו ראש ומנסים "לחסוך" את הביצוע, ומי שמשלם על כך וביוקר הם אנחנו אלו שלא מבינים ומגלים את אותו "חיסכון"רק עם בא הגשם או ההצפה. לכן ביצוע בדק בית לבית חדש או ישן הוא אמנם בגדר המלצה אך הכרחי ביותר למניעת בעיות של הצפה וביוב חוזר.

החיפושים הפופולרים ביותר

אודותינו

אנו מתמחים במתן שירותי קידום אתרים, רשתות חברתיות, קידום עסקים ובניית אתרים ייחודיים.

האתר מציע תוכניות עם מפרט מלא באופן גלוי ושקוף כך שתדעו בדיוק מה אתם מקבלים בלי סיסמאות. מאחורי האתר נמצאים מקדמים ובנוי אתרים מנוסים ומקצועיים שעובדים מסביב לשעון.

החזון: לצמצם פערים בין אתרים בעלי תנועה נמוכה לאתרים בעלי תנועה גבוהה. צמצום הפעם מגביר תחרות ומאפשר ליותר עסקים להצליח בתחום או ענף מסוים.

כדי לממש את החזון אנו פועלים באסטרטגיה ייחודית המניבה תוצאות גבוהות במיוחד וזה בא לידי ביטוי בביצועי האתר. בנוסף, אנו מקדמים את האתר במחירים הכי זולים בתחום וזאת בגלל שיטת העבודה היעילה המאפשרת לנו להגיע למחירים שלא נראו כמותם ובעיקר מאפשרים ליותר אתרים לבצע קידום אתרים איכותי.

S5 Box

כניסה

פתיחת חשבון - חינם

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.