קידום אתרים
  • פתיחת חשבון חינם

חייגו עכשיו 072-277-5999

Power Booster


קישורים 10 קישורים לאתר
מאמרים 6 מאמרים מקדמים
מילות חיפוש 3 מילות חיפוש
תוכן אופטימיזציה לתוכן
פרופיל קישורים פרופיל קישורים איכותי
רשתות חברתיות רשתות חברתיות

במקום 3800 ₪

החל מ- 2499 ₪

לחודש

 לא כולל מע"מ

פרטים נוספים

מאיץ התנועה


קישורים 10 קישורים לאתר
מאמרים 3 מאמרים מקדמים
מילות חיפוש 3 מילות חיפוש
תוכן אופטימיזציה לתוכן 

במקום 2100 ₪
 החל מ- 1649 ₪
לחודש

לא כולל מע"מ

תוכנית המאיץ


קישורים 10 קישורים לאתר
מאמרים מאמר לקידום

 במקום 389 ₪

החל מ- 299 ₪
לחודש
לא כולל מע"מ 

קידום בחינם


קישורים 5 קישורים לאתר

Free Plan

0 ₪

פוליגל

פוליגל הינו חומר מיוחד במינו שמסייע לתעשיות שונות. מחומר הפוליגל מייצרים קרויים לחממות ובאותו הזמן משתמשים בו גם לציפוי הקירות. לוחות פוליגל בעצם עשויים מפוליקרבונט(פלסטיק) ומייצרים מהם מוצרים רבים ביניהם קרויים לאצטדיונים גדולים, גגות, סככות, מוצרים לצרכים משרדיים וגם מוצרי אחסון רבים. מה שהופך את לוחות הפוליגל ליעילים במיוחד הם כמובן מאפייניהם יוצאי הדופן. פוליגל בעצם מבוסס על פטנט שהומצא ביפן ולאחר מכן התפתח באיטליה. ישראל הייתה בין הראשונות שהתחילה לייצר אותו.

בתחילת הדרך, ישראל עשתה בפוליגל שימוש רק עבור צרכים משרדיים וצרכי שילוט. מוצרי פוליגל בהווה תורמים מאוד לקהילה החקלאית בארץ ישראל כיוון שקרוי הפוליגל הוא איכותי ולא רק מגן על היבול אלא תורם ומסייע לו בגידול מהיר יותר. בקצרה, לוחות פוליגל מיוצרים בסוגים המיועדים ליישומים יוצאי דופן ומצליחים לסייע לכל יישום באופנים שונים. בשורות הבאות אפרט על יתרונות של לוחות פוליגל ומדוע ענפים רבים נהנים לעשות בהם שימוש רב. העובדה שפוליקרבונט מסוג פוליגל יעיל עבור קרוי, מעידה על ההתאמה של החומר לא רק לתנאי פנים אלא גם לתנאי חוץ.

יתרונות החומר

פוליגל תורם ליישומים רבים רבים עקב מאפייניו המתאימים לתנאי אקלים שונים. פוליגל הוא בעצם פלסטיק רב תכליתי שבא לידי ביטוי גם אצל האדם הפרטי וגם עבור תעשיות וענפים שונים. הנה כמה מיתרונות הפוליגל:

  • משקל: לוחות פוליגל אינם שוקלים הרבה בהשוואה או לא בהשוואה ללוחות אחרים ולכן, להתקינם בגובה היא משימה יעילה ומוצלחת במיוחד, הם אינם יוצרים עומס ונשארים יציבים.
  • עמידות: כמו שציינתי, פוליגל מתאים גם לתנאי פנים וגם לתנאי חוץ. באמצעות הפוליגל ניתן לייצר קירויים שונים כיוון שהוא עמיד בפני כלל תנאי מזג האוויר של ישראל. פוליגל אינו נרקב, אינו מחליד או יוצר קורוזיה כך שבמילים אחרות הוא שומר על המראה המקורי של לאורך שנים.
  • מוגן UV: לוחות פוליגל מצופים בשכבת הגנה מפני קרני ה-UV החזקות של השמש. לוחות פוליגל מעניקים הגנה והצללה איכותית ובאותו הזמן אינם מתבלים או דוהים.
  • חלול: לוחות פוליגל הנם חלולים כך שהם מאפשרים בידוד גבוה עקב האוויר שנמצא בין הדפנות שלו.
  • מגוון: מלוחות פוליגל ניתן לייצר מוצרים רבים בהתאמה אישית ולפי מידה מדויקת. מפוליגל מייצרים פרופילי קצה, תוספים המרחיבים את תכונותיו, מוצרי גימור ואיטום ומכלולי חיבור מגוונים שנותנים המון אפשרויות של חיבור והתקנה בין הלוחות.

היכן כדאי לרכוש פוליגל

את רכישת לוחות פוליגל עבור יישומים שונים מומלץ לרכוש מחברה המציעה מגוון פתרונות ומתמחה בעיבוד החומר. חברה ותיקה ומקצועית היא היחידה שתוכל לייעץ ולכוון אתכם אל רכישת הלוחות המתאימים ליישום הספציפי שלכם תוך כדי התייחסות למאפיינים השונים להם תזדקקו. לוחות פוליגל פופולריים מאוד בענף החקלאות ומייצרים הגנה התורמת להתפתחות וגידול היבולים השונים. לוחות פוליגל יכולים להגיע במגוון של צבעים ורמות שקיפות שונות. התייעצו עם איש מקצוע ואולי פוליגל יסייע גם לכם.

החיפושים הפופולרים ביותר

אודותינו

אנו מתמחים במתן שירותי קידום אתרים, רשתות חברתיות, קידום עסקים ובניית אתרים ייחודיים.

האתר מציע תוכניות עם מפרט מלא באופן גלוי ושקוף כך שתדעו בדיוק מה אתם מקבלים בלי סיסמאות. מאחורי האתר נמצאים מקדמים ובנוי אתרים מנוסים ומקצועיים שעובדים מסביב לשעון.

החזון: לצמצם פערים בין אתרים בעלי תנועה נמוכה לאתרים בעלי תנועה גבוהה. צמצום הפעם מגביר תחרות ומאפשר ליותר עסקים להצליח בתחום או ענף מסוים.

כדי לממש את החזון אנו פועלים באסטרטגיה ייחודית המניבה תוצאות גבוהות במיוחד וזה בא לידי ביטוי בביצועי האתר. בנוסף, אנו מקדמים את האתר במחירים הכי זולים בתחום וזאת בגלל שיטת העבודה היעילה המאפשרת לנו להגיע למחירים שלא נראו כמותם ובעיקר מאפשרים ליותר אתרים לבצע קידום אתרים איכותי.

S5 Box

כניסה

פתיחת חשבון - חינם

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.