קידום אתרים בחינם
  • פתיחת חשבון חינם

חייגו עכשיו 072-277-5999

תוכנית קידום חינם

התוכנית תקפה למשך 30 יום

חינה

חינות כבר מזמן לא מזכירות את החינה המקורית והמסורתית של עדות יוצאי צפון אפריקה. בשנים האחרונות אירוע החינה לא רק שהפך לנחלת הכלל, הוא הפך למסיבה של ממש. חינה היא אירוע שלפי המסורת, מטרתו לחגוג את יום החתונה המתקרב של זוג צעיר, בו כל החברים והמשפחה של הזוג מתכנסים על מנת לשמוח איתם את המעבר לחיי הנישואים ולברך אותם בחיים פוריים, מתוקים ומלאי שפע.

כאן נכנס החלק של הטקס כאשר מייצרים מצמח החינה עיסה מיוחדת ואישה(בדרך כלל אישה נשואה) מורחת את הצמח על כפות ידם של האנשים בצורת מטבע הידוע כסמלו של השפע. אם חתונה היא אירוע כל כך מושקע ומתוכנן מדוע צריך גם חינה, זו הרי הוצאה כמעט כפולה. ובכן, אנשים פשוט מאוד אוהבים את הקונספט של האירוע והוא הפך פופולרי יותר ויותר בקרב אנשים ישראלים לא רק ממוצא מרוקאי, אלג'יראי, תוניסאי וכולי. כיוון שאירוע החינה הוא לא פחות מושקע מחתונה, ישנן חברות הפקה מיוחדות שמארגנות אירועי חינה שונים בסגנון שמתאים לכל זוג וזוג.

מה כולל אירוע החינה

אם בעבר, אירוע חינה היה משלב את הטקס עצמו יחד עם שפע של מתוקים, בימים שלנו הוא אפילו לא דומה למקור. אירועי חינה כיום הם גרנדיוזיים ומעוצבים בשיא השיק והטרנדיות. הנה כמה ממאפייני החינה של היום:

  1. תפאורה: תפאורות של אירועי חינות משתנות מאירוע לאירוע אך ללא יוצא מן הכלל הן כולן הופכות את החלל לחצר או אולם של אנשי מלוכה. הסגנון המרוקאי שולט בעיצובים השונים אך משתנה בבדים, בצבעים, ברהיטים השונים ועוד.
  2. תלבושות לחינה: תלבושות לחינה בשנים האחרונות הפכו לטרנד אפנתי בפני עצמו. ישנם המון סגנונות שונים של תלבושות החל משמלות קלסיות צנועות, שמלות יוקרתיות מפוארות, חליפות של שני חלקים, חצאיות, גלביות שונות ועוד. כיום כל אחד ואחת יכולים למצוא את הסגנון אליו הם  מתחברים כך שבאירוע עצמו ירגישו גם בנוח וגם יפים.
  3. אוכל: אוכל הוא ללא ספק אחד המאפיינים החשובים ביותר באירוע החינה. כל המטרה של האירוע הוא להעצים את עיקרון השפע ואת הברכה לחיים מתוקים וכך גם האוכל בא לידי ביטוי, בשפע. האירוע יכלול קייטרינג המאפיין את מאכלי העדות השונות וכמובן בכמות גדולה מאוד של מתוקים שונים.

מה חשוב לקחת בחשבון

מה שצריך לקחת בחשבון לפני שמתחילים לארגן אירוע חינה הוא מהו התקציב לאירוע, כמה מוזמנים מגיעים לאירוע והיכן הייתם מעוניינים לערוך את החינה. חינות נערכות בחצרות, גנים, אולמות ואף מסעדות מרוקאיות. חברת הפקה מקצועית וותיקה תעניק לכם ייעוץ המתחשב בצרכים וברצונות שלכם. כיום חינות נערכות לא רק עבור זוגות מאורסים. כיום, האירוע מתרחש כאשר חברות שונות, מסיבות רווקים/רווקות וגם ימי הולדת נערכים בהשראת החינה המפורסמת, כולם רוצים לקחת חלק באירוע גדול וייחודי. איך אתם רוצים לחגוג את החינה שלכם? כיום, הכל אפשרי!

החיפושים הפופולרים ביותר

אודותינו

אנו מתמחים במתן שירותי קידום אתרים, רשתות חברתיות, קידום עסקים ובניית אתרים ייחודיים.

האתר מציע תוכניות עם מפרט מלא באופן גלוי ושקוף כך שתדעו בדיוק מה אתם מקבלים בלי סיסמאות. מאחורי האתר נמצאים מקדמים ובנוי אתרים מנוסים ומקצועיים שעובדים מסביב לשעון.

החזון: לצמצם פערים בין אתרים בעלי תנועה נמוכה לאתרים בעלי תנועה גבוהה. צמצום הפעם מגביר תחרות ומאפשר ליותר עסקים להצליח בתחום או ענף מסוים.

כדי לממש את החזון אנו פועלים באסטרטגיה ייחודית המניבה תוצאות גבוהות במיוחד וזה בא לידי ביטוי בביצועי האתר. בנוסף, אנו מקדמים את האתר במחירים הכי זולים בתחום וזאת בגלל שיטת העבודה היעילה המאפשרת לנו להגיע למחירים שלא נראו כמותם ובעיקר מאפשרים ליותר אתרים לבצע קידום אתרים איכותי.

S5 Box

כניסה

פתיחת חשבון - חינם

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.