מאיץ התנועה
  • פתיחת חשבון חינם

חייגו עכשיו 072-277-5999

תוכניות מאיץ התנועה

3 חודשים * 1899 ₪

6 חודשים * 1769 ₪

12 חודשים * 1649 ₪

סטנד נירוסטה

לכל מי שנמאס לו שמסך הטלוויזיה מכתיב את שאר הרהיטים והחפצים בחדר ומעוניין לרענן ולשנות קצת את האופן בו מסך הטלוויזיה מוצב, המאמר הבא נכתב במיוחד עבורו. הטכנולוגיה רק הולכת ומתפתחת מיום ליום וכמו ענפים רבים, גם ענף האודיו-וידאו מוציא חידושים ואביזרי תמיכה למסכי הטלוויזיה. כיום ניתן לתלות ולהציב את המסכים בהמון דרכים שונות כאשר לעתים המסך יהיה תלוי באופנים שונים, לעתים יהיה מוסתר ולעתים אף יהיה נייד.

אז איך יודעים מהו הפתרון הנכון אם ישנם כל כך הרבה מתקניי תלייה שונים? בשורות הבאות אציג בפניכם אופציות שונות לתליית המסכים אך על מנת לעשות את הבחירה המדויקת, תמיד מומלץ לפנות לאנשי מקצוע מהענף. תלייה או הצבה של מסכי טלוויזיה באופנים חדשים מיד מעניקים לבית אופי חדשני ומודרני. ישנם מתקנים מעוצבים בעלי פונקציות שונות שיכולות להתאים לכל אחד ולכל חלל. את מסכי הטלוויזיה השונים לא רק ניתן לתלות בצורות שונות אלא להציב גם במקומות שבעבר לא התאפשר לתלות אותם כמו בחצר הפרטית, במרפסת או במקומות אחרים הנמצאים בתנאי חוץ.

סוגים שונים של מתקני תלייה

תליית מסך הטלוויזיה, כמו שהתחלתי לציין קודם לכן, מתאפשרת בימינו באופנים שונים. לפני שבוחרים את המתקן הנכון, עלינו לדעת מהם היתרונות שנקבל על ידי כל מתקן ומתקן. הנה כמה דוגמאות לדרכים שונות בהן אפשר כיום לתלות את מסך הטלוויזיה:

  1. סטנד נירוסטה: סטנד נירוסטה נקרא גם בשם עמוד נירוסטה. עמודים אלו הופכים כל חלל ליוקרתי ומודרני עקב המראה של הנירוסטה. סטנד נירוסטה ניתן להתקין מהרצפה, מהתקרה וגם לכל האורך בין הרצפה לתקרה. כלל הסטנדים מאפשרים למסך להסתובב בזווית של 360 מעלות והאופציה האחרונה מאפשרת לשלוט גם בגובה המסך.
  2. מעלית תקרה: מעלית תקרה היא מתקן שנושא את המסך בכל עת ושניהם יחד מותקנים בתוך נישה או הנמכת תקרה מיוחדת מגבס שמתכננים עבורם. המסך מוסתר בכל עת וכאשר נרצה לצפות בטלוויזיה, על ידי לחיצה על השלט רחוק, התקרה תיפתח ומעלית התקרה תתחיל לחשוף את המסך עד לזווית המתאימה לנו. מעלית תקרה מאפשרת נוחות בלתי מתפשרת וחיסכון רב במקום.
  3. מעלית מרהיט: מעלית מרהיט דומה למעלית תקרה רק שבמקום להיות מותקנת בתקרה, היא מותקנת בתוך רהיט. מעלית כזו ניתן להתקין ברהיטים בייצור מיוחד או שניתן לרכוש רהיט המיועד למכשיר כזה. מעלית מרהיט מסתירה את המסך כל עוד לא עושים בו שימוש ושומרת על איכותו כמו שהופכת את החלל למשתנה ודינמי.
  4. זרוע חשמלית: זרוע חשמלית לטלוויזיה מיוצרת בסוגים שונים. זרוע כזו מעניקה נוחות בלתי מתפשרת כאשר באמצעות השלט רחוק, אנחנו אלו שנחליט מהי זווית הצפייה הנוחה לנו ביותר. בנוסף, זרוע חשמלית חוסכת במקום.

התקנה נכונה

על מנת לוודא שאת המתקן שאתם רוכשים מתקינים עבורכם באופן מקצועי, מומלץ לבצע את הרכישה מאת חברה מקצועית המתמחה בפתרונות אודיו-וידאו. זו גם הצורה היחידה שבה המתקן יצליח לשמור על איכות המסך.

החיפושים הפופולרים ביותר

אודותינו

אנו מתמחים במתן שירותי קידום אתרים, רשתות חברתיות, קידום עסקים ובניית אתרים ייחודיים.

האתר מציע תוכניות עם מפרט מלא באופן גלוי ושקוף כך שתדעו בדיוק מה אתם מקבלים בלי סיסמאות. מאחורי האתר נמצאים מקדמים ובנוי אתרים מנוסים ומקצועיים שעובדים מסביב לשעון.

החזון: לצמצם פערים בין אתרים בעלי תנועה נמוכה לאתרים בעלי תנועה גבוהה. צמצום הפעם מגביר תחרות ומאפשר ליותר עסקים להצליח בתחום או ענף מסוים.

כדי לממש את החזון אנו פועלים באסטרטגיה ייחודית המניבה תוצאות גבוהות במיוחד וזה בא לידי ביטוי בביצועי האתר. בנוסף, אנו מקדמים את האתר במחירים הכי זולים בתחום וזאת בגלל שיטת העבודה היעילה המאפשרת לנו להגיע למחירים שלא נראו כמותם ובעיקר מאפשרים ליותר אתרים לבצע קידום אתרים איכותי.

S5 Box

כניסה

פתיחת חשבון - חינם

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.