מאיץ חברתי
  • פתיחת חשבון חינם

חייגו עכשיו 072-277-5999

רכישת שואב אבק רובוטי

שואב האבק הרובוטי ניטו כבר זכה בשבחים רבים במדיומים תקשורתיים שונים. ניטו הוא השואב שאינו מאכזב. ניטו הוא הרבה מעבר למה שמסוגלים להעניק שואבי אבק רובוטיים מתחרים. אנשים רבים משתמשים בשואבי אבק רובוטיים כבר תקופה ארוכה אך עוד לא נמצא האחד שבתום תהליך הניקיון, אין צורך לוודא את ביצועו. מאפייניו של ניטו עולים על כל דמיון כיוון שאין עוד שואב אבק רובוטי שמעניק איכות כזאת יסודית של ניקיון. השואב של ניטו אינו מצריך תחזוקה שוטפת וכלל לא מרגישים שהוא מבצע פעולת ניקיון כי אינו מרעיש.

ניטו תוכנן כך שמי שירכוש אותו תהיה לו את הפריבילגיה שתעניק תהליך ניקיון ללא מאמץ. על מנת ששואב אבק רובוטי יהיה מוצלח הוא צריך לענות על מאפיינים שונים שיהפכו אותו למועמד המוביל מבין כל הסוגים השונים של שואבי האבק הרובוטיים הקיימים למכירה בשוק. כל התגובות על רכישתו של ניטו הן חיוביות וקיימות אינספור המלצות המחזקות את העובדה שניטו  הוא השואב הרובוטי החזק ביותר.

מאפייניו של ניטו

רכישת שואב אבק רובוטי צריכה להתבצע רק לאחר שמוודאים שאכן יש לו את כל המאפיינים החשובים ביותר שבסופו של דבר יאפשרו לבצע פעולת ניקיון יסודית ומלאה. הנה כמה מן המאפיינים של שואב האבק הרובוטי מבית ניטו:

גדול יותר

ניטו הוא שואב גדול יותר לכן מאפשר בתוכו התקנה של מברשת גדולה ב-50% מן המתחרות

מברשת משולבת

המברשת המשולבת יודעת לנקות את כל סוגי הלכלוך השונים, היא עשויה מאלומיניום ולהביה עשויים סיליקון, שני חומרים עמידים ביותר שאינם מצריכם תחזוקה

מיכל איסוף

לניטו מיכל איסוף גדול יותר המכיל פילטר אנטי-אלרגני המסנן חלקיקים רעילים בכל תהליך הניקיון

עיצוב חדשני

ניטו מעוצב בצורת האות -D שגם מאפשרת מקום לחלקים גדולים יותר וגם מאפשרת לניטו להיצמד אל כל הפינות והפנלים בבית בניגוד למתחרים המפסידים שטח רב

שליטה מכל מקום

לניטו אפליקציה דרכה ניתן לשלוט בשואב הרובוטי מכל מקום בו תהיו באמצעות רשת הווי-פיי

מיפוי

לניטו מערכת חדשנית למיפוי לייזר כך שמתכנן את המסלול היעיל ביותר טרם תחילת פעולת הניקיון

שואב האבק מבית ניטו עולה על מתחריו בכל קנה מידה אפשרי ופשוט אין מקום להשוואה. מהרגע שהתחילו לתכנן את השואב הרובוטי של ניטו לקחו בחשבון את המאפיינים החשובים ביותר בשואב רובוטי ואת ניטו ייצרו ועיצבו בהתאם.

הבחירה המוצלחת ביותר

לאחר שבחנו ובדקנו אל כלל המאפיינים של השואב הרובוטי של ניטו, בקלות אפשר להבין מה הופך אותו לשואב המוביל, החזק והחכם ביותר. כל פעולה של ניטו היא מחושבת ונעשית כאשר יש מאחוריה היגיון לכן כל המאפיינים האלו יחד הופכים אותו לשואב הרובוטי היחיד שמסוגל להעניק תוצאת ניקיון מושלמת בזמן הקצר ביותר. ישנם כמה סוגים של השואב של ניטו ואם אם אתם מחפשים שואב אבק רובוטי חדש שיכול לעשות הכל לבדו ללא כל תמיכה מכם, ניטו הוא השואב היחיד שמסוגל לבצע זאת.

החיפושים הפופולרים ביותר

אודותינו

אנו מתמחים במתן שירותי קידום אתרים, רשתות חברתיות, קידום עסקים ובניית אתרים ייחודיים.

האתר מציע תוכניות עם מפרט מלא באופן גלוי ושקוף כך שתדעו בדיוק מה אתם מקבלים בלי סיסמאות. מאחורי האתר נמצאים מקדמים ובנוי אתרים מנוסים ומקצועיים שעובדים מסביב לשעון.

החזון: לצמצם פערים בין אתרים בעלי תנועה נמוכה לאתרים בעלי תנועה גבוהה. צמצום הפעם מגביר תחרות ומאפשר ליותר עסקים להצליח בתחום או ענף מסוים.

כדי לממש את החזון אנו פועלים באסטרטגיה ייחודית המניבה תוצאות גבוהות במיוחד וזה בא לידי ביטוי בביצועי האתר. בנוסף, אנו מקדמים את האתר במחירים הכי זולים בתחום וזאת בגלל שיטת העבודה היעילה המאפשרת לנו להגיע למחירים שלא נראו כמותם ובעיקר מאפשרים ליותר אתרים לבצע קידום אתרים איכותי.

S5 Box

כניסה

פתיחת חשבון - חינם

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.